Projektujemy i wdrażamy działania marketingowe,
które napędzają sprzedaż

menu

Zbuduj
lejek
marketingowy

Portfolio

Efekty naszej pracy

Naszym klientom pomagamy osiągać sukces poprzez kompleksowe działania marketingowe. Zobacz dotychczas realizowane przez nas projekty. Poznaj firmy, które prowadzą swój marketing w przemyślany i świadomy sposób.

zakres działań:

Taagly

Intuicyjny program do zarządzania projektami z wyjątkowym interfejsem powstał w ramach polskiego startup’u. Z zespołem twórców Taagly pracujemy od samego początku i na stałe. W tworzeniu strony dotyczącej programu otrzymaliśmy pełną swobodę. Rozumiemy na czym polega działanie Taagly i jakie są jego zalety. Udało nam się zbudować merytoryczną witrynę przy minimalnym zaangażowaniu Klienta.

zakres działań:

Ecadeo

Jesteśmy autorami platformy ecadeo.com, której właścicielem jest Jakub Roskosz. Kuba oddał w nasze ręce kompleksowe przygotowanie witryny. W naszym zakresie było przygotowanie struktury strony, napisanie treści, dobór liternictwa, projekt graficzny i wdrożenie. Teraz wspieramy, rozwijamy i aktualizujemy ecadeo.com

zdjecie-2-szkolenie-testowe

zakres działań:

xSale

Strona internetowa wyjaśnia działanie aplikacji do zarządzania i automatyzacji sprzedaży online. Powstała w ścisłej współpracy z naszym stałym Klientem. Otrzymaliśmy architekturę treści i większość tekstów. Wygląd witryny wynika z identyfikacji wizualnej marki oraz najnowszych (w momencie powstawania) trendów w budowaniu stron dla nowych technologii.

zakres działań:

Inplag

Inplag to znana ogólnopolska marka w branży instalacyjnej. Firma działa w sektorze B2B. W związku z dynamicznym rozwojem i planami ekspansji na rynki zagraniczne, Inplag rozwija swoją komunikację marketingową. Zbudowaliśmy stronę internetową spójną z nową strategią. W naszym zakresie: architektura serwisu, treści, selekcja i obróbka otrzymanych materiałów, projekt graficzny, wdrożenie.

zakres działań:

Active Fizjo

Doświadczona para fizjoterapeutów do tej pory pracowała na terenie Francji. Postanowili wrócić do Polski i kontynuować karierę zawodową w rodzinny kraju. By rozpocząć pracę w nowym miejscu potrzebna była strona internetowa oraz kompleksowe działania marketingowe. Właściciele bardzo zaangażowali się w tworzenie serwisu. Przez cały czas byli z nami w ścisłym kontakcie. Przygotowali specjalistyczne treści i zorganizowali sesję zdjęciową ze swoim udziałem.

Świadomie prowadź klientów przez proces zakupowy

Świadomie prowadź klientów przez proces zakupowy

Świadomie prowadź klientów
przez proces zakupowy

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem niezależnych marketingowców wyspecjalizowanych w swoich dziedzinach. Nasze umiejętności zestawione razem, pokrywają szeroki zakres potrzeb marketingowych. Stanowimy kompetentne wsparcie dla właścicieli firm. Jesteśmy zaangażowani w ciągły rozwój własnej działalności, w roli managerów pracujemy dla dużych marek, liderów swoich branż.

AW | Marketer

Projektujemy i wdrażamy lejki marketingowe, które napędzają Twoją sprzedaż

AW | Website

Tworzymy strony internetowe o unikalnym designie, wspierające efektywność marketingową i sprzedażową Twojego biznesu.

Copyright © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.