Projektujemy i wdrażamy działania marketingowe,
które napędzają sprzedaż

menu

Zbuduj
lejek
marketingowy

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem niezależnych marketingowców wyspecjalizowanych w swoich dziedzinach. Nasze umiejętności zestawione razem, pokrywają szeroki zakres potrzeb marketingowych. Stanowimy kompetentne wsparcie dla właścicieli firm. Jesteśmy zaangażowani w ciągły rozwój własnej działalności, w roli managerów pracujemy dla dużych marek, liderów swoich branż.

AW | Marketer

Projektujemy i wdrażamy lejki marketingowe, które napędzają Twoją sprzedaż

AW | Website

Tworzymy strony internetowe o unikalnym designie, wspierające efektywność marketingową i sprzedażową Twojego biznesu.

cropped-favicon.png

AŚKA + WITEK

Jesteśmy małżeństwem. Łączą nas wspólne i uzupełniające się umiejętności zawodowe. Od 2009 pracujemy w branży marketingu. Zdobyliśmy doświadczenie realizując projekty dla wielu znanych i mniej znanych marek. Ugruntowana wiedza pozwala nam budować strony internetowe gotowe do skutecznej promocji.

AŚKA Od 2010 roku rozwija się w zawodowo w dziedzinie marketingu. Zaczynała jako copywriter w agencji kreatywnej, później na stanowisku dyrektora kreatywnego, następnie wiele lat w roli menedżera w firmie deweloperskiej, obecnie jako kierownik siedmioosobowego działu marketingu b2b w branży budowlanej. Ma dobrą intuicję, czuje estetykę, umie pisać. Dba o wizualne aspekty projektów. Dzieli się inspiracjami. Studiowała Corporate Identity i PR na wydziale dziennikarstwa Uniwersytetu Wrocławskiego. Komunikacja wizualna to jej ulubiona cześć pracy i hobby.

Specjalizacje: komunikacja, kreacja, identyfikacja marki, projektowanie

WITEK od 2009 roku pracuje w obszarze marketingu. Wiele lat na stanowisku dyrektora kilkunastoosobowego działu w firmie zajmującej się dystrybucją sprzętu elektronicznego. Jest praktykiem, nie teoretykiem. Wie jak najlepiej wykorzystać narzędzia e-marketingu. Fan nowych technologii i efektywnych metod. Aktywnie poszukuje i tworzy rozwiązania, których celem jest podniesienie efektywności procesów zachodzących w organizacjach biznesowych, ze szczególnym uwzględnieniem działań marketingowych.

Specjalizacje: tworzenie stron internetowych, growth marketing, marketing automation, marketing internetowy, zarządzanie projektami

GRZESIEK

Prowadzący projekt
AW | Marketer

Jestem marketing & e-commerce managerem z ponad 10-letnim doświadczeniem. W tym okresie miałem przyjemność zarządzać kilkunastoosobowymi zespołami. Mam duszę handlowca, który do sprzedaży wykorzystuje działania marketingowe i dostępne technologie. Dotychczas współpracowałem z kilkunastoma biznesami B2C i B2B (m.in. w branżach FMCG, beauty, dom i ogród, telefony, RTV/AGD, elektronarzędzia). Dzięki temu wiem, z jakimi wyzwaniami mierzą się różnego rodzaju przedsiębiorstwa. W swojej pracy dbam przede wszystkim o rentowność całego biznesu. Posiadam doświadczenie zarówno w działaniach skierowanych na rynek polski, jak i rynki zagraniczne. Kompleksowo odpowiadam za aktywność firm w świecie online i offline. Skutecznie prowadzę projekty e-commerce i digital marketingu.

Specjalizacje: strategia, procesy, zarządzanie zespołem, e-commerce