Projektujemy i wdrażamy działania marketingowe,
które napędzają sprzedaż

menu

Zbuduj
lejek
marketingowy

Kontakt

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Wspólnie możemy prowadzić działania marketingowe, których potrzebuje Twoja firma. Napisz lub zadzwoń do nas. Porozmawiajmy.

Zbuduj lejek marketingowy

Świadomie prowadź klientów przez proces zakupowy

Kroki po wypełnieniu formularza:

1. W ciągu 24 h skontaktuje się z Tobą telefonicznie Grzesiek i zada kilka pytań, odpowiedzi pomogą nam poznać Twoje główne potrzeby. Ten etap ma na celu ustalenie, czy będziemy dla Ciebie odpowiednim wsparciem.

2. Jeśli wspólnie się zrozumiemy, następnym krokiem jest spotkanie online, podczas którego omówimy szczegóły działań.

3. Następnie otrzymasz od nas ofertę.

Żaden z powyższych punktów nie jest zobowiązujący. Podczas naszych rozmów możesz pytać o wszystko, co jest związane z naszą działalnością. Większość naszych klientów twierdzi, że wynosi wartość już ze wstępnego spotkania.

Podając swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail, a następnie przesyłając formularz, wyrażasz zgodę na skontaktowanie się z Tobą w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem niezależnych marketingowców wyspecjalizowanych w swoich dziedzinach. Nasze umiejętności zestawione razem, pokrywają szeroki zakres potrzeb marketingowych. Stanowimy kompetentne wsparcie dla właścicieli firm. Jesteśmy zaangażowani w ciągły rozwój własnej działalności, w roli managerów pracujemy dla dużych marek, liderów swoich branż.

AW | Marketer

Projektujemy i wdrażamy lejki marketingowe, które napędzają Twoją sprzedaż

AW | Website

Tworzymy strony internetowe o unikalnym designie, wspierające efektywność marketingową i sprzedażową Twojego biznesu.

Copyright © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.