Projektujemy i wdrażamy działania marketingowe,
które napędzają sprzedaż

menu

Zbuduj
lejek
marketingowy

Działania marketingowe

Oferujemy usługi, które umożliwiają skuteczną realizację lejków i kampanii marketingowych

Dostarczamy rozwiązania marketingowe, które zwiększają widoczność marki i efektywnie konwertują zainteresowanie na konkretne wyniki biznesowe. Specjalizujemy się w tworzeniu spersonalizowanych strategii, dopasowanych do specyfiki i potrzeb danej branży. Wykorzystujemy najnowsze technologie w połączeniu z innowacyjnymi metodami, co umożliwia skuteczne dotarcie do grupy docelowej oraz efektywne zarządzanie interakcją z klientami na każdym etapie ich podróży zakupowej.

Strony, które tworzymy są podstawą efektywnych działań marketingowych. Projektujemy witryny, z których łatwo i szybko można dowiedzieć się po co powstały.

Projektujemy strony internetowe, które wyróżniają się współczesnym designem. Naturalną konsekwencją wdrożenia takiej witryny jest ogólny rozwój wizualny brandu. Kształt samego logotypu nie musi się zmienić, rozwijamy otaczające go elementy graficzne. To łatwy do osiągnięcia sposób na odświeżenie wizerunku marki, bez konieczności wypracowania oprawy ideologicznej, która na tym etapie nie jest niezbędna.

Wdrożone lejki wspieramy automatyzacjami marketingu, które pracują 24h/7. Dzięki implementacji rozbudowanych scenariuszy, “dogrzewamy” leady i prowadzimy je w kierunku dalszych etapów procesu zakupowego. W swojej pracy wykorzystujemy narzędzia dostarczane przez GetResponse, które pozwalają na projektowanie i prowadzenie komunikacji z klientami w formie maili, pop-upów, sms-ów, chatów czy powiadomień web-push.

Szeroka bazy subskrybentów to fundament efektywnych działań marketingowych. Koncentrujemy się na ciągłym rozwoju list mailingowych. Zapewniamy regularnie treści o wysokiej wartości merytorycznej. Dbamy o profesjonalne i atrakcyjne wzornictwo szablonów wiadomości. Takie podejście pozytywnie wpływa na otwieralność i klikalność wysyłanych informacji.

Content jest paliwem napędzającym lejki i kampanie reklamowe. Bazując na eksperckiej wiedzy płynącej z wnętrza organizacji, tworzymy i dystrybuujemy wartościowe treści. W ten sposób budujemy autorytet i zaufanie klientów do marki. Nasze działania obejmują różnorodne formy, min.: artykuły, blogi, wideo, materiały graficzne.

Kampanie płatne w Google Ads, Facebook Ads oraz LinkedIn Ads, wspierają ruch na stronie internetowej i w poszczególnych etapach lejka marketingowego. Projektujemy reklamy, które precyzyjnie docierają do grupy docelowej. Dążymy do wysokiego ROAS (return on ad spend), aby efektywnie realizować budżet.

Strona internetowa nie działa w próżni, zwykle funkcjonuje w otoczeniu innych narzędzi informatycznych (np. CRM, ERP, kalendarz Google, ChatGPT, itd.), które powinny się ze sobą komunikować i wymieniać dane. Wykorzystujemy narzędzia typu Make lub Zapier, by łączyć wszystko w jeden ekosystem technologiczny.

Monitorujemy i analizujemy skuteczność wdrożonych lejków i prowadzonych kampanii. Na bieżąco śledzimy rezultaty przyjętej strategii, co pomaga optymalizować działania i podejmować lepsze decyzje. Wykorzystujemy narzędzia zbierające dane statystyczne (Google Analitycs 4) i behawioralne (Clarity), które zintegrowane są ze stroną internetową.

Zajmujemy się pełną obsługą e-commerce. Jeśli biznes tego wymaga, przy stronie internetowej stawiamy sklep oparty na WooCommerce, kompleksowo go konfigurujemy i integrujemy z Baselinkerem. To pozwala wygodnie sprzedawać produkty przez Internet.

Wdrażamy działania prowadzące do generowania ruchu na stronie z organicznych wyników wyszukiwania. Realizujemy strategie SEO, które pozytywnie wpływają na pozycję witryny w wynikach Google. Skupiamy się na kompleksowej optymalizacji SEO zarówno on-site - w tym meta dane, treści i szybkość ładowania strony, jak i off-site - czyli na skutecznym pozyskiwaniu wartościowych linków zewnętrznych.

Oferujemy elastyczne formy współpracy, które dopasowujemy do aktualnych potrzeb biznesowych. Realizujemy różnorodne zakresy: od pojedynczych konsultacji, przez warsztaty zespołowe, aż po prowadzenie kompleksowych projektów.

Dla kogo dedykowane są nasze działania?

Dla osób, które w świadomy sposób chcą prowadzić swoich klientów przez proces zakupowy.

Pomagamy osobom, które prowadzą swoje biznesy i są świadome potencjału wynikającego z wdrożenia przemyślanych działań marketingowych.

Pracujemy z przedstawicielami marketingu rozumiejącymi swoją branżę, procesy zachodzące w ich organizacji, potrzeby klientów i specyfikę produktów.

Wspieramy właścicieli nowych firm, którzy wiedzą, że potrzebują strategii marketingowej, ale nie są pewni na czym ma ona polegać.

Zbuduj działania marketingowe

Świadomie prowadź klientów przez proces zakupowy

Kroki po wypełnieniu formularza:

1. W ciągu 24 h skontaktuje się z Tobą telefonicznie Grzesiek i zada kilka pytań, odpowiedzi pomogą nam poznać Twoje główne potrzeby. Ten etap ma na celu ustalenie, czy będziemy dla Ciebie odpowiednim wsparciem.

2. Jeśli wspólnie się zrozumiemy, następnym krokiem jest spotkanie online, podczas którego omówimy szczegóły działań.

3. Następnie otrzymasz od nas ofertę.

Żaden z powyższych punktów nie jest zobowiązujący. Podczas naszych rozmów możesz pytać o wszystko, co jest związane z naszą działalnością. Większość naszych klientów twierdzi, że wynosi wartość już ze wstępnego spotkania.

Podając swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail, a następnie przesyłając formularz, wyrażasz zgodę na skontaktowanie się z Tobą w celu odpowiedzi na zadane pytanie.